Łącznie o sześciu nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych są dwie osoby z powiatu łomżyńskiego i jedna z Łomży.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1196 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.
Dziś resort zdrowia poinformował o 581 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (98), śląskim (97) i pomorskim (86). Zmarły 4 osoby zakażone. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 61 762/1 955 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Przypomnijmy, że wczorajszy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego zawierał m.in. dwa przypadki z Łomży: