Reklama

Koronawirus w Łomży i powiecie. Trzy nowe przypadki

23/08/2020 10:32

Łącznie o sześciu nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych są dwie osoby z powiatu łomżyńskiego i jedna z Łomży.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu kolneńskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa
  • nastolatek z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z Łomży, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1196 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Dziś resort zdrowia poinformował o 581 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (98), śląskim (97) i pomorskim (86). Zmarły 4 osoby zakażone. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 61 762/1 955 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Przypomnijmy, że wczorajszy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego zawierał m.in. dwa przypadki z Łomży: 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości