Reklama

Nowe zakażenia w Łomży. To młodzi mężczyźni

22/08/2020 10:39

O siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych są dwaj młodzi mężczyźni z Łomży.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, hospitalizowany w USK w Białymstoku,
  • dwóch młodych mężczyzn z Łomży, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku,
  • kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1190 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało do tej pory w sumie 945 osób.

Dziś resort zdrowia poinformował o 900 nowych zakażeniach. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (193), śląskim (153), mazowieckim (150). Zmarło 13 osób zakażonych koronawirusem. 

Reklama

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 61 181/1 951 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości