O siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych są dwaj młodzi mężczyźni z Łomży.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1190 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało do tej pory w sumie 945 osób.
Dziś resort zdrowia poinformował o 900 nowych zakażeniach. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (193), śląskim (153), mazowieckim (150). Zmarło 13 osób zakażonych koronawirusem.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 61 181/1 951 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).