Reklama

Łomża. 41-latek w majtkach chłodził się w parkowej fontannie

08/07/2022 15:25

W parku Jana Pawła II w Łomży 41-letni mężczyzna, w samych majtkach, korzystał z fontanny. Mundurowym przekazał, że chciał się ochłodzić i czuje się świetnie.

W miniony wtorek (5.07) łomżyńska policja została powiadomiona o tym, że w parku Jana Pawła II mężczyzna w samych majtkach zaczepia ludzi i chłodzi się w fontannie. 

- Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako nieobyczajny wybryk. 41-latek odmówił przyjęcia mandatu. Sporządzony został wniosek o ukaranie do sądu - przekazała nam Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Mężczyzna nie widział problemu w swoim zachowaniu. Mundurowym wyjaśnił, że chciał się ochłodzić i czuje się świetnie. 

Reklama

To osoba dobrze znana łomżyńskim funkcjonariuszom. 41-latek brał udział w pobiciu, do którego doszło przy ul. Dworcowej. Więcej: Bójka przy ul. Dworcowej. Mężczyzna stracił przytomność [AKTUALIZACJA]

Fot. UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości