W parku Jana Pawła II w Łomży 41-letni mężczyzna, w samych majtkach, korzystał z fontanny. Mundurowym przekazał, że chciał się ochłodzić i czuje się świetnie.
W miniony wtorek (5.07) łomżyńska policja została powiadomiona o tym, że w parku Jana Pawła II mężczyzna w samych majtkach zaczepia ludzi i chłodzi się w fontannie.
- Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako nieobyczajny wybryk. 41-latek odmówił przyjęcia mandatu. Sporządzony został wniosek o ukaranie do sądu - przekazała nam Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Mężczyzna nie widział problemu w swoim zachowaniu. Mundurowym wyjaśnił, że chciał się ochłodzić i czuje się świetnie.
To osoba dobrze znana łomżyńskim funkcjonariuszom. 41-latek brał udział w pobiciu, do którego doszło przy ul. Dworcowej. Więcej: Bójka przy ul. Dworcowej. Mężczyzna stracił przytomność [AKTUALIZACJA]
Fot. UM Łomża