Czerwona ciężarówka Coca-Coli ponownie w tym roku odwiedzi Łomżę. 10 grudnia wielki truck zatrzyma się na Placu Niepodległości, gdzie na mieszkańców czekać będą liczne atrakcje, jak m.in. baśniowy pokój ze Świętym Mikołajem, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie.
Czerwona ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Łomży we czwartek 10 grudnia. Podobnie jak w roku ubiegłym zaparkuje na Placu Niepodległości, gdzie w godzinach od 15.00 do 21.00 czekać będzie na najmłodszych, ale też nieco starszych mieszkańców naszego miasta. Wśród przygotowanych atrakcji znajdzie się baśniowy pokój ze Świętym Mikołajem, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, fabryka upominków, w której samodzielnie wykonasz prezent, możliwość wykonania puszki Coca-Cola z dedykacją dla wybranej osoby, konkursy, gry i zabawy z nagrodami.
Czerwone ciężarówki Coca-Coli od kilkunastu już lat krążą w okolicach świąt Bożego Narodzenia po całej Polsce zapewniając tym samym niepowtarzalny świąteczny nastrój wszędzie tam, gdzie się pojawią. W tym roku po raz kolejny jedna z nich zajedzie także do Łomży.