Reklama

Łomża. Pacjent z COVID-19 uciekł ze szpitala, bo chciał się zaszczepić!

04/05/2021 12:34

Szczepienie przeciw COVID-19 to dobry plan na majówkę! - to hasło musiał wziąć sobie do serca jeden z pacjentów szpitala, który zaraził się koronawirusem. Mężczyzna postanowił uciec z oddziału i... wstąpić do jednego z łomżyńskich punktów szczepień.

Do tego typu sytuacji doszło w minioną sobotę w Łomży. Do dyżurnego łomżyńskiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie, że mężczyzna z potwierdzonym COVID-19 opuścił szpital. Okazało się, że pacjent chciał się... zaszczepić. W tym celu postanowił udać się do jednej z łomżyńskich przychodni, a dokładnie do punktu szczepień przeciw COVID-19.  

Mężczyzna został odizolowany przez personel przychodni oraz przybyłych na miejsce policjantów, po czym zabrano go karetką  z powrotem do szpitala. O sytuacji został już powiadomiony sanepid. Policja sporządziła dokumentację o ukaranie nieodpowiedzialnego mężczyzny.

Reklama

Więcej:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości