Reklama

Łomża. W nocy palił się samochód [FOTO]

20/09/2021 07:53

W nocy strażacy gasili samochód. Pojazd zaparkowany był przy ul. Kamiennej w Łomży. Nie wiadomo, dlaczego ogień pojawił się. Opcję ewentualnego podpalenia sprawdzi policja.

W nocy z niedzieli (19.09) na poniedziałek (20.09) straż pożarna gasiła jeden z samochodów zaparkowanych przy ul. Kamiennej. Zgłoszenie ratownicy odebrali o godz. 23:40. Na miejscu pracowały dwa zastępy strażaków. Cała akcja zajęła około 30 minut. Osób poszkodowanych nie było. Służby o zdarzeniu powiadomiła prawdopodobnie postronna osoba.

Teraz policja będzie ustalać, czy mogło dojść do podpalenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości