Reklama

Łomżyńscy off-roadowcy po raz czwarty wspierają WOŚP! [FOTO i VIDEO]

04/01/2016 08:13

Finał WOŚP tuż, tuż. W akcję kolejny raz z rzędu angażują się off-roadowcy. Jakie atrakcje szykują dla łomżyniaków? Chociażby przejażdżkę w warunkach, którym nie każdy kierowca jest w stanie sprostać. Emocje gwarantowane, a przedsmak tego, co czeka Was w najbliższą niedzielę zobaczycie w naszym materiale video!

Finał WOŚP w Łomży odbędzie się w tym roku w Galerii Veneda, jednak nie jest to jedyne miejsce, w którym „będzie się działo”. Off-roadowcy od godz. 10 do godz. 15 będą czekać na torze crossowym w Piątnicy. 

To już czwarty raz, gdy miłośnicy terenowych jazd angażują się w akcję WOŚP. Dla dzieci będzie to niesamowita przygoda, a dla dorosłych okazja na przejażdżkę, na którą zwykły samochód osobowy nie może sobie pozwolić.

Na miejscu oprócz kurzu, kamieni i przeszkód na drodze, będą czekać ciepła grochówka, bigos i kiełbasa z ogniska. Mali chętni będą mogli także spróbować sił na strzelnicy przygotowanej przez klub PDA Łomża, a także obejrzeć pokaz militariów. To jednak nie koniec wrażeń! W tym wyjątkowym dniu swoje umiejętności zaprezentują członkowie grupy MOTORCROSS Łomża.

Reklama

Aby zachęcić Was do poznania tego innego świata, nasza ekipa wybrała się z kamerą na wertepy i przygotowała zapowiedź tego, co będzie w niedzielę! 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości