Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latce, która na Starym Rynku zniszczyła krzesła w restauracji. Zarzut usłyszała po wytrzeźwieniu.
Wczoraj, po godz. 9, funkcjonariusze KMP w Łomży otrzymali zgłoszenie, że na Starym Rynku kobieta rzuca krzesłami w jednej z restauracji.
- Zgłaszająca widziała całe zajście z okna swojego mieszkania, mundurowym podała też rysopis wandalki. Policjanci z patrolówki potrzebowali zaledwie kilku minut, żeby zatrzymać kobietę na pobliskiej ulicy - informuje oficer prasowy KMP w Łomży. - Mundurowi ustalili, że 33-latka przechodząc obok lokalu, nagle zaczęła rzucać krzesłami wystawionymi na zewnątrz restauracji. Połamane elementy wyrzucała na remontowany tuż obok plac. Właściciel lokalu oszacował straty na ponad 600 złotych.
Reklama
Mieszkanka Łomży została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Nagranie VIDEO:
zdj. KMP Łomża