Nieco wcześniej niż pierwotnie zapowiadano otwarte zostanie lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej 3 w Łomży. Wczoraj informowaliśmy, że na lód będzie można wejść w Sylwestra. Okazuje się, można będzie juz dzisiaj, a we czwartek każdy będzie mógł pojeździć za darmo!
Punktualnie o godz. 14.35 otwarte zostanie dzisiaj lodowisko miejskie przy ul. Katyńskiej 3. Jak poinformował MOSiR, z uwagi na piękną pogodę oraz warunki sprzyjające jeździe na łyżwach, a także dzięki intensywnej pracy pracowników MOSiR-u, lodowisko otwarte zostanie o dzień wcześniej niż to było planowane.
Natomiast w Sylwestra Prezydent Miasta Łomży Mariusz Chrzanowski przygotował dla wszystkich mieszkańców wspaniałą niespodziankę, jaką jest darmowe wejście na lodowisko. Każdy, kto w tym dniu przyjdzie pojeździć po tafli lodu, bilet dostanie gratis.
- Na wszystkich czeka wspaniała zabawa oraz zamówiona pogoda :). Ilość osób wchodząca na każdą tercję jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy i życzymy wspaniałej zabawy poczynając od jazdy na łyżwach po sylwestrową noc na Starym Rynku - przekazuje MOSiR.
Otwarcie I tercji w Sylwestra zaplanowane jest na godz. 9:30, natomiast zamknięcie w tym dniu o 13:50. W Nowy Rok, czyli 1 stycznia 2016 roku działalność lodowiska zaplanowana jest w godzinach 14:35-21:00.
Szczegółowy harmonogram funkcjonowania lodowiska w Sylwestra i Nowy Rok, a także po 1 stycznia znajdziecie w artykule Jest mróz, będzie lodowisko! oraz na stronie internetowej MOSiR-u.