W najbliższą niedzielę długo oczekiwany 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Harmonogram łomżyńskiego finału już publikowaliśmy. Dziś mamy kolejną informację. Do akcji włącza się Miejski Ośrodek Sportu i Rekracji!
W niedzielę 10 stycznia nie zabraknie w Łomży atrakcji związanych z 24. Finałem WOŚP. Okazuje się jednak, że będzie ich jeszcze więcej niż to zapowiadaliśmy kilka dni temu. Swoją pulę dokłada bowiem łomżyński MOSiR.
Tego dnia dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach w godzinach 14.35 – 15.25 lodowisko "Biały Orlik" będzie udostępnione bezpłatnie, a formą ewentualnej zapłaty byłoby wrzucenie dobrowolnej kwoty do puszki wolontariuszy WOŚP. Ponadto na rzecz orkiestry przekazane zostaną na licytację trzy limitowane karnety z grafiką WOŚP, zasilone 50 zł z 15% rabatem od cen obowiązujących w Parku Wodnym oraz na Pływalni przy Niemcewicza 17. Na tych obiektach oraz podczas rozgrywania VIII kolejki Miejskiej Ligi Koszykówki w godzinach 15.00 – 18.00 prowadzona będzie również kwesta na rzecz WOŚP.
Ciekawa propozycja czekać będzie na wszystkich chętnych w Parku Wodnym. W godzinach 12.00 – 15.00 Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń" oraz Akademia Nurkowania "Konik Morski" zapraszają na podwodne granie-nurkowanie, gdzie między innymi będzie można zanurkować w specjalistycznym sprzęcie i wrzucić pieniążki do puszki WOŚP usytuowanej na dnie basenu.