Reklama

Motocykliści również świętowali Dzień Niepodległości 2015 [VIDEO]

12/11/2015 08:29

Powoli staje się tradycją, że łomżyńscy motocykliści na swój sposób świętują różne okazje, podobnie zresztą jak inne środowiska. Grupowym przejazdem przez miasto z metą na Starym Rynku, podobnie jak rok wcześniej, motocykliści uczcili wczoraj Święto Niepodległości.

Kawalkadę motocykli na ulicach Łomży możemy zazwyczaj obserwować przy wyjątkowych okazjach. Taką właśnie było wczorajsze Narodowe Święto Niepodległości, które było okazją, by motocykliści mogli się zebrać i wspólnie przejechać ulicami Łomży. Krótką podróż zaczęli na stacji pali Orlen przy Piłsudskiego, a zakończyli na Starym Rynku.

Był to ostatni w tym roku planowy, wspólny przejazd motocyklistów przez miasto. Można go uznać jednocześnie za symboliczne zamknięcie sezonu motocyklowego, bo choć motocykle jeszcze pojawiają się na ulicach Łomży, to jest ich coraz mniej, a pogoda coraz rzadziej zachęca do przejażdżek.

Reklama

Zapraszamy na nagranie video przejazdu kolumny motocyklowej ulicami Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama