Prezydent Łomży zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic na Łomżyńską Wieczerzę Wigilijną. Spotkanie będzie okazją do wspólnego łamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń. Nie zabraknie również potraw wigilijnych oraz wspólnego śpiewania kolęd. Łomżyńska Wieczerza Wigilijna rozpocznie się dziś o godz. 15:00 na Starym Rynku w Łomży. Portal mylomza.pl przeprowadzi transmisję na żywo z tego wydarzenia.