Reklama

Osiem nowych przypadków koronawirusa w województwie

24/08/2020 10:31

Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało dziś o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie. Tym razem w zestawieniu nie ma mieszkańców z Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • dwoje dzieci z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, hospitalizowany w ZOL w Szczuczynie,
  • starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1204 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało do tej pory w sumie 945 osób.

W Polsce odnotowano 548 nowych przypadków zakażeń. Najwięcej chorych przybyło w województwach: śląskim (98), łódzkim (71) i małopolskim (61). Zmarło kolejnych 5 zakażonych osób.  Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 62 310 /1 960 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

-----

W sobotę i niedzielę służby wojewódzkie poinformowały łącznie o pięciu przypadkach zakażenia w naszym najbliższym regionie. To mężczyzna w sile wieku i nastolatek z powiatu łomżyńskiego oraz dwóch młodych mężczyzn i młoda kobieta z Łomży. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama