Reklama

Pijany weekend na drogach Łomży i regionu!

20/06/2022 10:34

Trzech nietrzeźwych kierowców wpadło w ręce policjantów z łomżyńskiej drogówki. Jeden jechał za wolno, drugi miał przy sobie narkotyki, a trzeci wypadł z drogi motocyklem.

Z policyjnej relacji wynika, że pierwszy z nietrzeźwych kierowców wpadł w sobotę, tuż przed 16 w Piątnicy.

- Policjanci z miejscowego posterunku zauważyli volvo, którego kierowca jechał bardzo wolno. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli, aby sprawdzić co było powodem takiej jazdy. W trakcie rozmowy z kierowcą wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem 26-latka wykazało blisko promil alkoholu w organizmie - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Drugi nietrzeźwy kierowca został zatrzymany na ul. Radzieckiej w Łomży. Policjanci z patrolówki wyczuli alkohol od siedzącego za kierownicą seata mężczyzny, 

Reklama

- Badanie alkomatem 47-latka wykazało, że miał on ponad pół promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszej kontroli policjanci znaleźli w saszetce mężczyzny przezroczystą torebkę z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to blisko 25 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Ostatni nietrzeźwy kierowca wpadł wczoraj w Morgownikach.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierowca motocykla wypadł z drogi. Na szczęście 32-letniemu mężczyźnie nic poważnego się nie stało, ale badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie

Reklama

Policja dodaje, że kierowcy stracili prawo jazdy. Za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat, a za posiadanie narkotyków do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości