Reklama

Poradnia Diabetologiczna wznawia działalność

25/06/2021 12:33

Od 1 lipca br. w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży wznawia działalność Poradnia Diabetologiczna.  Świadczenia medyczne będą realizować lekarze specjaliści z zakresu diabetologii.

Jak przekazuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością i Akredytacji, do poradni wymagane jest skierowanie od  lekarza  POZ  lub lekarza specjalisty.

Godziny pracy Poradni Diabetologicznej:

  • Wtorek 12.30-15.30
  • Środa 11.00- 15.30 
  • Piątek 11.00- 15.30

Godziny pracy rejestracji:

  • codziennie 7.00-14.30.

Szpital zapraszamy do rejestracji telefonicznej w godzinach 10.00-14.00 pod nr telefonu 864733329 lub za pomocą e-rejestracji dostępnej na portalu pacjenta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości