Od 1 lipca br. w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży wznawia działalność Poradnia Diabetologiczna. Świadczenia medyczne będą realizować lekarze specjaliści z zakresu diabetologii.
Jak przekazuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością i Akredytacji, do poradni wymagane jest skierowanie od lekarza POZ lub lekarza specjalisty.
Godziny pracy Poradni Diabetologicznej:
Godziny pracy rejestracji:
Szpital zapraszamy do rejestracji telefonicznej w godzinach 10.00-14.00 pod nr telefonu 864733329 lub za pomocą e-rejestracji dostępnej na portalu pacjenta.