Miasto Łomża realizowało będzie "Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Łomży po 60. roku życia na lata 2019/2020".
Seniorzy posiadający Łomżyńska Kartę Seniora będą mogli zaszczepić się przeciwko grypie w przychodniach, które uczestniczyły w realizacji programu w ubiegłym roku tj. Łomżyńskim Centrum Medycznym Sp. z o. o. oraz Specjalistycznym Centrum Medyczno-Rehabiltacyjnym "Eskulap".
Szczepionka na grypę ma być dostępna w połowie września i w tym okresie planowane jest rozpoczęcie realizacji programu. Dokładne terminy oraz sposób realizacji zostaną przekazane w najbliższym czasie.