Reklama

Utrudnienia w ruchu na Sylwestra

30/12/2015 12:42

Urząd Miejski w Łomży poinformował dziś o utrudnieniach w ruchu pojazdów, jakie wystąpią jutro w obrębie Starego Rynku w związku z organizacją miejskiego Sylwestra. Władze miasta życzą mieszkańcom przy okazji szampańskiej zabawy.

W związku z organizacją Sylwestra Miejskiego we czwartek 31 grudnia 2015 r. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Od godz. 19.00 zamknięte zostaną parkingi wokół Starego Rynku oraz droga dojazdowa do Hali Targowej. Natomiast od godz. 22.00, na czas trwania imprezy, z ruchu wyłączony zostanie odcinek ulicy Giełczyńskiej (od ul. Senatorskiej do ul. Woziwodzkiej).

- Zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców, którzy planują przybyć samochodem do centrum miasta, o pozostawienie ich poza obrębem Starego Rynku. Za powyższe utrudnienia serdecznie przepraszamy, życzymy jednocześnie wspaniałej zabawy sylwestrowej! - przekazuje Grzegorz Daniluk z Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miejskiego w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości