Reklama

Weekend grillów, kąpielisk i lodów!

04/07/2014 09:47

Śmiało można rozstawiać namioty i grilla. Można też przygotować stroje kąpielowe i zaopatrzyć się w ogromną ilość lodów.  Synoptycy zapowiadają gorący weekend, który zapoczątkuje falę upałów.

Już jutro w Łomży słupki rtęci w najcieplejszym momencie dnia sięgną do 29 kreski. Będzie słonecznie i co najważniejsze nie zaskoczą nas choćby przelotne deszcze. Niedziela jeszcze bardziej rozpieści zwłaszcza plażowiczów, którzy powinni zaopatrzyć się w kremy z filtrem, bo tylko w cieniu termometry pokażą 32 stopnie.

Jednak, jak zapowiadają synoptycy,  upalne apogeum przyniesie poniedziałek, kiedy to mierniki temperatury wskażą  34 stopnie!

Nadchodzi piękny letni czas. Może już teraz warto złożyć na biurka swoich szefów wniosek o przyznanie urlopu…?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości