Reklama

Zmarła Barbara Jórz. Przez wiele lat pracowała w Urzędzie Miejskim w Łomży

08/01/2021 12:33

W dniu 7 stycznia 2021 roku, po długiej chorobie, zmarła Barbara Jórz. W Urzędzie Miejskim w Łomży pracowała od 1993 roku. Miała 55 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 8 stycznia br. w Nowogrodzie.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim Zmarłej składa prezydent Mariusz Chrzanowski wraz ze współpracownikami z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości