Reklama

Szaleniec groził wysadzeniem bloku! [VIDEO i FOTO]

11/06/2014 19:10

Ponad dwie godziny trwały policyjne negocjacje z szaleńcem, który groził, że wysadzi blok mieszkalny w powietrze. Do tego chciał użyć butli z gazem. 

Znany policji oraz mieszkańcom osiedlowy postrach Daniel O. zagroził, że wysadzi w powietrze blok mieszkalny przy ul. Spokojnej 7B .

Długie negocjacje policyjne dały jednak rezultat. Tuż po godz. 21.00 Daniel O. został wyprowadzony z mieszkania i odwieziony do szpitala, prawdopodobnie na oddział psychiatryczny.

Mieszkańcy bloku na czas akcji zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domostw. Policja ze względów bezpieczeństwa zablokowała też  przejazd ul. Spokojną.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości