Jutro minister Anna Maria Anders ponownie odwiedzi Łomżę. tym razem kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w wyborach uzupełniających do Senatu weźmie udział w spotkaniu poświęconym problemom środowiska sportowego. Swoje uczestnictwo w dyskusji zapowiedział też prezydent Mariusz Chrzanowski.
Środowe spotkanie zaplanowane zostało na godz. 15.00 w sali ViP Stadionu Miejskiego w Łomży ul. Zjazd 18. Do udziału w spotkaniu zaprasza doradca prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i jednocześnie działacz sportowy Mariusz Giełgut.
Choć bliższa tematyka, jaka ma być poruszana na spotkaniu nie została określona, to z całą pewnością można spodziewać się poruszenia problemu finansowania sportu. Jakie inne kwestie poruszą zebrani - dowiemy się w trakcie spotkania.