Reklama

Anna Maria Anders ponownie odwiedzi Łomżę

23/02/2016 11:11

Jutro minister Anna Maria Anders ponownie odwiedzi Łomżę. tym razem kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w wyborach uzupełniających do Senatu weźmie udział w spotkaniu poświęconym problemom środowiska sportowego. Swoje uczestnictwo w dyskusji zapowiedział też prezydent Mariusz Chrzanowski.

Środowe spotkanie zaplanowane zostało na godz. 15.00 w sali ViP Stadionu Miejskiego w Łomży ul. Zjazd 18. Do udziału w spotkaniu zaprasza doradca prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i jednocześnie działacz sportowy Mariusz Giełgut.

Choć bliższa tematyka, jaka ma być poruszana na spotkaniu nie została określona, to z całą pewnością można spodziewać się poruszenia problemu finansowania sportu. Jakie inne kwestie poruszą zebrani - dowiemy się w trakcie spotkania.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości