Reklama

Bal maturzystów z "pierwszego" [VIDEO i FOTO]

25/01/2016 06:09

Uczniowie klas maturalnych najstarszego z łomżyńskich liceów swój bal maturalny zorganizowali w niedzielę 24 stycznia w auli szkolnej. Studniówka w I LO od lat wyglada tak samo i tym razem również tradycji stało się zadość. Po balu jednak pozostało już tylko wspomnienie...

Około 320 osób bawiło się na Studniówce w I Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. W tym roku egzamin dojrzałości zdawać będą uczniowie pięciu klas: III A - biologiczno - chemiczna - wych. Konrad Dunajewski, III B - biologiczno - chemiczna - wych. Ewa Urbańska, III C - społeczna - wych. Anna Bućko, III D - matematyczno - fizyczna - wych. Piotr Łowicki, III E - matematyczno - fizyczna - wych. Tomasz Szałkowski.

Uroczystość rozpoczęło tradycyjne wręczanie kwiatów dyrekcji i wychowawcom klas maturalnych, po czym dyrektor Jerzy Łuba poprowadził wszystkie zgromadzone pary do Poloneza. Następnie odtańczony został uroczysty Walc, po którym wszyscy udali się na uroczystą kolację. Po niej pozostały już tylko tańce do białego rana przy dźwiękach muzyki w wykonaniu zespołu Bailar Musyc Band.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości