Wczoraj wieczorem łomżyńscy policjanci interweniowali w okolicach ulicy Stacha Konwy w sprawie pchnięcia nożem. Poszkodowany trafił do szpitala, jednak według naszych informacji jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Pełniąca czasowo obowiązki rzecznika prasowego KMP w Łomży podkom. Anna Mandziuk potwierdza, że taka interwencja miała wczoraj wieczorem miejsce, jednak odmawia na razie komentarza i wszelkich bliższych informacji ze względu na prowadzone przez policjantów czynności wyjaśniające.
Z naszych, nieoficjalnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie obaj uczestnicy zdarzenia, zarówno napastnik jak i poszkodowany, byli pod wpływem alkoholu. Zraniony mężczyzna trafił do szpitala.