Reklama

Dulux Let’s Colour Łomża.

16/07/2014 13:09

Miasto bierze udział w kolorowym konkursie, w wyniku którego zostanie odmalowane 200 m2 wskazanego miejsca lub budynku. Akcja jednak wymaga głosowania mieszkańców. Łomża o kolor rywalizuje z Sierpcem i Włocławkiem.

Dulux Let’s Colour jest globalną inicjatywą marki Dulux, której celem jest przekształcanie szarych przestrzeni w bardziej kolorowe oraz zachęcanie ludzi do wspólnego odmieniania rzeczywistości, w której żyją, za pomocą koloru.

- Wspólnie z mieszkańcami i artystami rozprzestrzeniamy kolor w miastach, zmieniając  życie ludzi na lepsze i sprawiając, że czują się lepiej w miejscach, w których funkcjonują na co dzień -  mówi przedstawiciel Dulux, Piotr Cywiński.

Od 2011 roku odmalowano m.in. dworzec w Spocie, Koninie i Dworzec Dębiec w Poznaniu, mur wrocławskiego ZOO czy przejście podziemne w Krakowie. Od trzeciej edycji to internauci wybierają swoich faworytów w głosowaniu internetowym. Najbardziej zaciętą rywalizację stoczył Toruń z Opolem, ostatecznie oba miasta zyskały kolor. Oprócz nich Dulux był w Augustowie i Wałbrzychu.

Reklama

Teraz szansę ma również Łomża. Wystarczy oddać głos na miasto na FanPage’u akcji Dulux Let’s Colour Polska. Głosowanie trwa do 27 lipca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości