Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza młodych czytelników do udziału w zajęciach organizowanych w ramach akcji Ferie w Bibliotece.
Już za niecałe dwa tygodnie w naszym województwie rozpoczyna się długo wyczekiwany przez najmłodszych wypoczynek z racji ferii zimowych, które potrwają od 27 stycznia do 9 lutego. W tym samym czasie w Miejskiej Bibliotece Publicznej będą czekały na dzieci wspaniałe zajęcia.
W poniedziałek, wtorek środę i piątek w Oddziale dla Dzieci znajdującym się przy ul. 3 Maja 6A odbywały się będą zajęcia pt. ,,Warsztatowania pomysłów''. Dzieci będą mogły w nich uczestniczyć od godziny 11:00 do 13:00.
W programie:
Biblioteczny ,,chill''
Czwartki dla najmłodszych (29.01 ; 05.02)
Spotkania obywać się będą również w Fili Nr 2 znajdującej się przy ul. Księżnej Anny 2. Tym razem jednak będą nosiły nazwę: ,,Ferie bez nudy nawet dla marudy''. W ich ramach zajęcia będą odbywały się jednakowo stacjonarnie w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 11:00-13:00 oraz on-line w środy.
W programie:
Kreatywny poniedziałek
Eksperymentalny wtorek
Blogowa środa
https://bibliotekaf2.blogspot.com/
Zgrany czwartek
Z kolei w Filii Nr 4 znajdującej się przy ul. Spółdzielczej 31 odbywały się będą zajęcia pt. ,,Kreatywna czwórka''. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godzinach 12:00-14:00.
W programie: