Reklama

Kto przygarnie Lucky"ego? [FOTO]

29/01/2016 12:52

Zima to najtrudniejszy okres dla bezdomnych psów i kotów. Uczniowie Wety na lekcjach anatomii i fizjologii zwierząt uczą się teorii weterynaryjnej, zaś po zajęciach spieszą się na spotkania w gabinecie groomerskim „Cztery Łapy". Tam realizują swoje pasje i bezinteresownie pomagają bezdomnym zwierzętom.

Na początku grudnia do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży trafił Lucky. Psiak uciekł z łańcucha właścicielowi, który na pierwszym miejscu stawiał alkohol. Lucky żył w trudnych warunkach i był głodzony. Ma problemy ze wzrokiem. Nie stwierdzono zaćmy, jednak uderza o przypadkowe przeszkody. Dostrzega same zarysy przedmiotów. Porusza się chętnie, lecz bardzo ostrożnie, szczególnie gdy musi zejść ze schodów.

Lucky, mimo przykrego doświadczenia z ludźmi, jest bardzo ufny i towarzyski. Nie jest agresywny. Nawet na badaniach u lekarza weterynarii zachowywał się wzorowo. Przeszedł podstawowe badania (usg, morfologię krwi, badanie moczu), po których stwierdzono, że jest w 100% zdrowy. Został odpchlony i odrobaczony. Czekają go również szczepienia.

Reklama

Lucky potrafi docenić dobro człowieka i odwdzięczyć się miłością. Zna swoje miejsce i jest bardzo pokorny. Zasługuje na wspaniałe życie. Uczniowie Wety, wrażliwi na nieszczęście zwierząt, szukają dobrego domu dla Luckiego. Nowemu właścicielowi oferują wsparcie w opiece weterynaryjnej i pielęgnacyjnej.

Bliższe informacje pod numerem 516407789.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości