Reklama

Łomżyńska policja świętuje! [FOTO i VIDEO]

18/07/2014 16:44

Ponad 50 funkcjonariuszy łomżyńskiej policji zostało awansowanych w 95. rocznicę utworzenia Policji. - To zaszczyt pracować z tak doskonałym zespołem, widać to po wynikach osiąganych przed Komendę Miejską Policji w Łomży - podkreślił podinsp. Jacek Adamski, dla którego było to pierwsze święto policji jako nowego komendanta.

- Dziękuję Wam za dobrze wykonywaną pracę, dobrze wypełnianą służbę wobec mieszkańców miasta i powiatu – mówił wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski.

Brązową odznakę otrzymał nadkomisarz Mieczysław Grajewski. Odznaczenia wręczał zastępca komendanta Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, inspektor Krzysztof Lewicki, wraz z komendantem łomżyńskiej KMP i wicewojewodą.

Dokładnie o godz. 11.00 łomżyńscy policjanci wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, przy ul. Sienkiewicza. Później odbyła się uroczysta odprawa służbowa w Starostwie Powiatowym. Przybyli na nią przedstawiciele władz, służb i instytucji na co dzień współpracujących z policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości