W przeciągu kilku tygodni wyjaśni się kto z ramienia Prawa i Sprawiedliwości będzie kandydatem na fotel prezydencki w Łomży.
- Są kandydaci, ale to kwestia kilku tygodni, żeby przedstawili swoje programy wyborcze i zyskali akceptację - mówi Poseł Lech Kołakowski, przewodniczący łomżyńskich struktur.
Komitet polityczny PiS zatwierdził już 60 kandydatów na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Wiadomo już, że w Białymstoku o prezydenturę będzie ubiegać się Jan Dobrzyński, a w Ostrołęce Janusz Józef Kotowski.