Swoją Studniówkę mają za sobą już także tegoroczni maturzyści z łomżyńskiej WETY. Bal maturalny rozpoczęli od tradycyjnych podziękowań i kwiatów dla swoich nauczycieli i wychowawców, po czym dyrektor Albina Galik-Chojak dała hasło, by ruszyć do Poloneza.
W sobotę 23 stycznia sala gimnastyczna w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży zamieniła się w salę balową. Uczniowie klas IV D - technik żywienia i usług gastronomicznych - wychowawca Elżbieta Jarota, IV E - technik weterynarii - Aneta Trzeciak - Kowalczyk, IV F - technik weterynarii - Małgorzata Zaremba, IV H - technik agrobiznesu oraz IV I - technik architektury krajobrazu - Elżbieta Bałazy bawili się do białego rana by jeszcze na chwilę zapomnieć o czekającym ich w maju najważniejszym egzaminie w życiu. W balu uczestniczyło 130 osób, na które o północy czekał wspaniały tort.
Zapraszamy do obejrzenia relacji video z balu maturzystów w WECIE.