Choć dali z siebie wszystko, z zawodowcami nie mieli szans. Spotkanie zakończyło się jedyną, honorową bramką. Łomżyniacy na co dzień grający w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej zmierzyli się na murawie z zawodnikami ŁKS-u.
Zawodnicy ŁKS-u z łomżyniakami spotkali się wczoraj. W skład drużyny mieszkańców nie weszli zupełni amatorzy, ale piłkarze na co dzień grający w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej. Niestety, z zawodowcami nie mieli szans. ŁKS 1926 rozgromił zawodników MLPN 9 do 1.
Honorową bramkę dla zespołu MLPN strzelił Marcin Marzec, menadżer Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
- Porażka była nieunikniona, może tyko jej rozmiary są za wysokie- ocenia z uśmiechem Marcin Marzec. - Mimo ogromnych chęci, woli walki i ambicji, zawodnicy MLPN nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z zawodnikami ŁKS-u.
Mecz odbył się w ramach obchodów pierwszego okrągłego jubileuszu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ośrodek powstał pięć lat temu.