Reklama

Młodzi łomżyniacy pojadą do Brukseli [VIDEO]

18/01/2016 06:58

Młodzi łomżyniacy, którzy zrealizowali film- Silna Europa i zakwalifikowali się do finału konkursu poseł Barbary Kudryckiej zajęli w nim drugie miejsce i w nagrodę pojadą do Brukseli. To również zasługa wszystkich osób, które oddały swój głos na łomżyńką ekipę.

- Gorąco dziękujemy za każdy głos! - ekscytują się czterej młodzi łomżyniacy, którzy co prawda czekają jeszcze na dzisiejsze ogłoszenie oficjalnych wyników, ale już wiedzą, że 1438 głosów oddanych na ich film zapewniło im drugie miejsce i nagrodę w postaci wyjazdu do Brukseli.

Łomżyński film był jedynym z 12 finałowych filmów z Łomży i naszej części województwa podlaskiego. Głosowanie na produkcję z Łomży wystartowało w imponującym tempie i przez długi czas film zrealizowany przez Mateusza Dąbrowskiego, Sebastiana Chrzanowskiego, Marka Dzwonkowskiego i Dominika Sasinowskiego utrzymywał się na prowadzeniu. Pod koniec został co prawda wyprzedzony przez film "Młodzieżowa Unia Europejska" zrealizowany przez ZSR w Smolajnach, który uzyskał dokładnie o 102 głosy więcej, ale drugie miejsce również gwarantuje nagrody w postaci wspólnego wyjazdu do Brukseli oraz kamery Polaroid Cube, by móc dalej rozwijać swoją filmową pasję.

Reklama

Mamy nadzieję, że informując na początku grudnia o udziale łomżyniaków w konkursie pomogliśmy również w jakimś stopniu osiągnąć liczbę głosów dającą drugie miejsce. Młodym filmowcom gratulujemy sukcesu, życzymy ciekawego i pouczającego pobytu w stolicy Unii Europejskiej i czekamy na relację z wyjazdu. Oczywiście filmową!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości