Reklama

Najechał na deskę na drodze. Skończyło się wypadkiem.

11/06/2014 07:25

17-letni rowerzysta nie zauważył leżącej na drodze deski. Najechał na nią, stracił panowanie nad kierownica i wpadł na kolegę jadącego obok. Obaj trafili do szpitala.

Do niecodziennego wypadku- wyglądającego dość zabawnie, a groźnego w skutkach- doszło wczoraj ok. godz. 21.00 w miejscowości Siemień Rowy.

Rowerzyści jechali za ciężarówką zmierzającą w stronę Łomży. Nagle jeden z nich najechał na leżącą na drodze deskę.

- 17-latek stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w rowerzystę jadącego tuż obok niego- relacjonuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Rowerzyści przewrócili się. Upadek okazał się na tyle dotkliwy, że obaj trafili do szpitala w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości