Reklama

Najpierw uderzył, potem ukradł dwa łańcuszki!

31/07/2014 07:38

Łomżyńskiej policji udało się zatrzymać 22-latka, który 20 lipca zaatakował na ulicy starszą kobietę. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło 20 lipca, 22-letni mieszkaniec gminy Piątnica zaatakował idącą ulicą 55-letnią kobietę. Uderzył ją , po czym ukradł dwa złote łańcuszki i zbiegł z miejsca zdarzenia. Wartość skradzionej biżuterii to 1300 zł.

Kobieta sprawę zgłosiła na policję i podała rysopis sprawcy, którego wczoraj udało się zatrzymać.

Mężczyźnie zostały postawione zarzuty rozboju, a dzisiaj do prokuratury ma trafić wniosek o zastosowanie środka zachowawczego. Teraz odpowie on za swoje postępowanie przed sądem.

Reklama

Policji udało się odzyskać jeden łańcuszek o wartości 700 złotych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości