Obóz Narodowo-Radykalny organizuje w najbliższą niedzielę Łomży otwarte spotkanie dla wszystkich zainteresowanych tematyką narodową. Podczas spotkania wszyscy zainteresowani wstąpieniem w szeregi ONR będą mieli bezpośrednią możliwość, by to uczynić.
- W imieniu łomżyńskiego oddziału Obozu Narodowo-Radykalnego pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką narodową na spotkanie otwarte, w trakcie którego zostanie przedstawiona historia Obozu od założenia do czasów dzisiejszych, zaprezentujemy również dotychczasową działalność oddziału ONR Łomża i odpowiemy na wszelkie pytania. Zainteresowani wstąpieniem w nasze szeregi będą mieli bezpośrednią możliwość by to uczynić - przekazuje Filip Łukaszewski z Brygady Podlaskiej Obozu Narodowo-Radykalnego.
Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 7 lutego o godzinie 16.00. Zbiórka pod Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
- Na spóźnialskich poczekamy kilka minut - zapewnia Łukaszewski.