Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży poinformował dziś o zamknięciu lodowiska "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej 3. Lodowisko nie może funkcjonować z powodu zbyt wysokiej temperatury powietrza w ciągu dnia, a przede wszystkim opadów deszczu.
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, iż w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi (długotrwałe opady deszczu) lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej 3 jest nieczynne - czytamy w wydanym dziś komunikacie.
MOSiR dodaje też, że poinformuje o ponownym uruchomieniu lodowiska. W związku z zamknięciem lodowiska odwołane zostają też dzisiejsze zajęcia w ramach "ferii na lodzie". Wznowienie zajęć nastąpi wraz ze wznowieniem funkcjonowania lodowiska.