Reklama

Pokaż pozytywne aspekty technologii w konkursie PWSIiP

25/02/2016 12:52

Student Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości jest organizatorem konkursu filmowego pt. "POZYTYWNE ASPEKTY TECHNOLOGICZNE". Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od dnia 15 marca do dnia 25 kwietnia 2016 r., a ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas Turnieju CS:GO PWSIiP w Łomży.

Co musisz zrobić:

Nakręć filmik telefonem/kamerą. Zaprezentuj plusy korzystania z technologii w XXI w Zgłoś klip przez serwis konkurs.pwsip.edu.pl od 15 marca 2016. Walcz o głosy internautów!

Zasady wyboru zwycięzcy:

Internauci wybiorą 6 najlepszych filmów Spośród najwyżej ocenionych filmów Jury wyróżni trzech finalistów, którzy odbiorą nagrody główne. Ogłoszenie finalistów nastąpi 31 maja 2016 podczas turnieju CS:GO.

Nagrody – zostaną wręczone przez youtubera Cyber Mariana:

Nagroda za miejsce I Laptop Lenovo G50-80 Nagroda za miejsce II to Tablet Colorovo CityTab Lite 7 2.2 Nagroda za miejsce III to Power Bank Herro 15600 mAh Samsung Dla wszystkich finalistów (6 prac) to podziękowanie w wersji Dyplomu

Wymagania techniczne:

Możesz zgłosić maksymalnie jeden film do konkursu. Pamiętaj o licencji na muzykę, której użyjesz w filmie. Film możesz nakręcić dowolnym sprzętem (kamerą, aparatem lub komórką). Prześlij go w jednym z formatów: avi, mpg, mp4 lub mov Długość materiału nie może przekroczyć 2 min.

Harmonogram:

15 marca - 30 kwietnia - zgłaszanie filmów konkursowych 1 maja - 15 maja - głosowanie internautów 15 maja - 30 maja - obrady Jury 31 maja - ogłoszenie finalistów konkursu Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podczas Turnieju CS:GO PWSIiP w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości