- Polska ma fantastyczne warunki do rozwoju. Największą siłą Polski są Polacy. Polska to najbardziej pracowity naród w Europie. Ta pracowitość Polaków to jest coś, na czym można budować, na czym powinniśmy budować - mówił Przemysław Wipler z Kongresu Nowej Prawicy podczas spotkania w Łomży. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.
W Łomży powstał nowy oddział Kongresu Nowej Prawicy. Przy tej okazji do miasta przyjechał Przemysław Wipler, z którym spotkanie otwarte odbyło się wczoraj w Piwiarni Warka. Pojawiło się kilkadziesiąt osób, głównie młodych. Poseł skupił się przede wszystkim na rozwoju gospodarczym. Zwracał uwagę na to, że jako kraj nie wykorzystujemy naszych własnych bogactw i pracowitości.
Jako członek Kongresu Nowej Prawicy chciałby zlikwidować NFZ i ZUS, a także zmienić system polityczny. Zdaniem posła Wiplera polityk powinien odpowiadać karnie i majątkowo za swoje błędy.
Zobacz całe spotkanie z Przemysławem Wiplerem!