Reklama

Poseł Wipler w Łomży! Rusza łomżyński oddział KNP [VIDEO]

22/07/2014 16:45

- Polska ma fantastyczne warunki do rozwoju. Największą siłą Polski są Polacy. Polska to najbardziej pracowity naród w Europie. Ta pracowitość Polaków to jest coś, na czym można budować, na czym powinniśmy budować - mówił Przemysław Wipler z Kongresu Nowej Prawicy podczas spotkania w Łomży. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

W Łomży powstał nowy oddział Kongresu Nowej Prawicy. Przy tej okazji do miasta przyjechał Przemysław Wipler, z którym spotkanie otwarte odbyło się wczoraj w Piwiarni Warka. Pojawiło się kilkadziesiąt osób, głównie młodych. Poseł skupił się przede wszystkim na rozwoju gospodarczym. Zwracał uwagę na to, że jako kraj nie wykorzystujemy naszych własnych bogactw i pracowitości.

Jako członek Kongresu Nowej Prawicy chciałby zlikwidować  NFZ  i  ZUS, a także zmienić system polityczny. Zdaniem posła Wiplera polityk powinien odpowiadać karnie i majątkowo za swoje błędy.

Reklama

Zobacz całe spotkanie z Przemysławem Wiplerem!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości