Dwie osoby znajdą pracę w Urzędzie Miejskim w Łomży w związku z wejściem w życie od 1 kwietnia 2016 roku programu Rodzina 500 plus. Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pojawiło się dziś ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w liczbie dwóch etatów.
Ogłoszony dziś nabór dotyczy stanowiska Podinspektora w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia - Referat Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych w liczbie dwóch etatów. Kandydat przystępujący do naboru musi spełniać m.in. takie wymagania, jak: wykształcenie wyższe oraz znajomość przepisów ustaw o świadczeniach rodzinnych, o pomocy osobom uprawnionym do alimentów, o pomocy państwa w wychowaniu dzieci, kodeksu postępowania administracyjnego, o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, a także o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Dodatkowo punktowane będą: staż pracy w administracji samorządowej oraz cechy osobowościowe: komunikatywność, uprzejmość i życzliwość w kontaktach z klientami, umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i dyspozycyjność.
Do głównych zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będą:
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji mogą składać oferty osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Organizacji i Kadr, p. 123, 18-400 Łomża, ul. Stary Rynek 14.
Oferty muszą znajdować się w zamkniętych kopertach opatrzonych dopiskiem: „Oferta Pracy: Podinspektor WSZ". Termin składania ofert upływa 4 marca 2016 r. o godz. 15.30. - decyduje data wpływu oferty do Urzędu. Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miejskiego po upływie określonego terminu nie będą rozpatrywane.