Rozpoczęły się spotkania urzędników ratusza z mieszkańcami miasta zainteresowanymi uczestnictwem w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Na pierwsze spotkanie do SP 5 przybyło wczoraj około 25 mieszkańców Łomżycy.
Na potrzeby Budżetu Obywatelskiego Łomża podzielona została na trzy strefy. W każdej z nich odbędzie się spotkanie podobne do wczorajszego, na którym mieszkańcy Łomżycy spotkali się w Szkole Podstawowej nr 5 z urzędnikami ratusza. Celem spotkania było zapoznanie z regulaminem BO. Można było nawet na miejscu pyełnić formularz, korzystając przy tym z pomocy urzędnika.
Kolejne takie spotkania, w dwóch pozostałych strefach, odbędą się dzisiaj i jutro. Dziś o godz. 17.00 w Domku Pastora spotkają się mieszkańcy Centrum, a jutro o tej samej porze, w Szkole Podstawowej nr 10, urzędnicy będą czekać na mieszkańców Południa.