Reklama

Rusza głosowanie na najciekawszą rzeźbę ze śniegu

01/02/2016 10:27

Od dziś do 4 lutego można oddawać głosy na najciekawszą rzeźbę ze śniegu w konkursie zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury - Dom środowisk Twórczych w Łomży. Na konkurs wpłynęło pięć prac i spośród nich należy wybrać najlepszą.

Termin zgłoszeń do konkursu na rzeźbę ze śniegu BAŁWAN 2016 upłynął 30 stycznia i nadszedł czas na głosowanie internautów. Jury powołane przez organizatora dokona oceny prac i wybierze najciekawsze rzeźby. Natomiast wszystkie nadesłane prace zostaną poddane ocenie internautów i autorzy rzeźby, która zdobędzie największą ilość punktów dołączą do grona laureatów konkursu.

Internetowe głosowanie zaczyna się dziś, 1 lutego 2016, od godz. 14.00 i trwać będzie do 4 lutego, do godz. 10.00. Organizatorzy proszą o przesyłanie głosów na adres e-mail: promocja@mdk.lomza.pl (z jednego adresu - jeden głos) z dopiskiem "Bałwan 2016 – głosowanie".

Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu ogłoszone zostanie 5 lutego 2016 roku, a wręczenie nagród podczas balu karnawałowego w MDK-DŚT w Łomży w tym samym dniu o godzinie 17.00.

W konkursie udział biorą:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości