Wczoraj do tradycyjnego poloneza poprowadził swoich tegorocznych maturzystów również dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży Paweł Drożyner. Tradycyjnie w "Ekonomiku" jako pierwsi bawili się uczniowie techników.
Studniówka w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży jak co roku zorganizowana została w murach szkoły. Sala sportowa wypełniła się uczestnikami balu maturalnego przed godz. 19.00. Najpierw były podziękowania i wręczanie kwiatów wychowacom i dyrekcji, poźniej okolicznościowe wystąpienia uczniów, dyrektora i rodziców, a część oficjalną zakończył tradycyjny "Polonez", jak zwykle poprowadzony przez dyrektora Pawła Drozynera.
Jak bawili się maturzyści w "Ekonomiku"? Oglądajcie w naszej wideorelacji!