Reklama

Turniej Counter-Strike GO na PWSIiP! [VIDEO]

21/01/2016 08:24

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości po raz kolejny zorganizowała turniej Counter-Strike’a, tym razem w wersji Global Offensive. W wydarzeniu wzięły udział pięcioosobowe zespoły, które wcześniej zgłosiły się do gry. 

CS:GO jest wieloosobową grą z gatunku FPS (first-person shooter). Od momentu powstania jest jedną z najpopularniejszych gier rozgrywanych w ramach sportu elektronicznego.

Turniej w tę właśnie grę okazał się sukcesem i przyciągnął mnóstwo graczy. Do wygrania były atrakcyjne nagrody. Zwycięska drużyna M-Power otrzymała klawiatury. Za drugie miejsce przyznawano myszki, a za trzecie pamięci przenośne pendrive.

Uczelnia planuje dalej organizować tego typu spotkania. Jak zapowiada Samorząd Studentów, kolejny turniej CS odbędzie się podczas Juwenaliów i będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców Łomży.

Reklama

Na miejscu pojawiła się nasza kamera i podpatrzyła poczynania gamerów. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości