Na przełomie lipca i sierpnia mieszkańców Łomży czeka zimny prysznic. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przeprowadzać będzie remont komina ciepłowni.
Blisko tydzień, tyle potrwa przerwa w dostawie ciepłej wody do budynków zasilanych energią cieplną z miejskiej sieci ciepłowniczej. W dniach 28 lipca - 2 sierpnia będą trwały prace konserwacyjno-remontowe, które muszą odbyć się przy całkowitym wyłączeniu ciepłowni.
- Wykonane w okresie letnim przeglądy techniczne zwiększają niezawodność dostarczania ciepła w sezonie grzewczym. Za wynikające z tego tytułu niedogodności bardzo przepraszamy - zapewnia MPEC.
Mieszkańcy Łomży będą musieli się uzbroić w cierpliwość.