Reklama

Uwaga! Zimna woda w kranach.

22/07/2014 05:45

Na przełomie lipca i sierpnia mieszkańców Łomży czeka zimny prysznic. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przeprowadzać będzie remont komina ciepłowni.

Blisko tydzień, tyle potrwa przerwa w dostawie ciepłej wody do budynków zasilanych energią cieplną z miejskiej sieci ciepłowniczej. W dniach 28 lipca - 2 sierpnia będą trwały prace konserwacyjno-remontowe, które muszą odbyć się przy całkowitym wyłączeniu ciepłowni.

- Wykonane w okresie letnim przeglądy techniczne zwiększają niezawodność dostarczania ciepła w sezonie grzewczym. Za wynikające z tego tytułu niedogodności bardzo przepraszamy - zapewnia MPEC.

Mieszkańcy Łomży będą musieli się uzbroić w cierpliwość.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości