Reklama

W hali Targowiska Miejskiego czuć świeże powietrze.

23/07/2014 07:16

Udało się otworzyć okna w hali targowej. Sprawa, po ingerencji radnego Chrzanowskiego podczas ostatniej sesji Rady Miasta, została pomyślnie rozwiązana. Teraz sprzedawcy mogą odetchnąć świeżym powietrzem.

W ubiegłym tygodniu udało się otworzyć okna.

- Kontaktowaliśmy się z firmą budowlaną, ponieważ system otwierania okien był powiązany z systemem pożarowym. Został on przeprogramowany i w tej chwili jest pod kontrolą konserwatora. Okna można już otwierać - powiedział dyrektor MPGKiM Arkadiusz Kułaga.

Upały panujące na zewnątrz podwyższały temperaturę w środku budynku. Tym samym utrudniając pracę sprzedawcom i zakupy klientom.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości