Dwa turnieje sportowe odbędą się na boisku plażowy przy kompleksie sportowo - rekreacyjnym Moje Boisko Orlik 2012. Już 31 lipca o godzinie 16.00 zostaną rozegrane turnieje siatkówki plażowej oraz beach soccer.
Do Turnieju Siatkówki Plażowej mogą się zgłaszać osoby, które ukończyły 16 lat. Zgłoszenia można wysyłać pocztą elektroniczną na adres: imprezy@mosir.lomza.pl lub pod numerem terefonu 86 215 06 05 wew. do 30 lipca lub na Orliku do 12.00. Drużyny składają się z dwóch zawodników. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, rok urodzenia, imię i nazwisko zawodników.
W Turnieju Beach Soccer mogą wziąć udział zespoły 6 osobowe w następujących kat. wiekowych: 11-13 lat, 14-16 lat, Zgłoszeń można dokonywać drogą elektroniczną: imprezy@mosir.lomza.pl lub osobiście na Orliku. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do posiadania pisemnej zgody rodziców/opiekunów prawnych do udziału w turnieju dostępnej na Orliku.
Drużyny, które zgłoszą się do turnieju zarówno siatkówki plażowej jak i beach soccera proszone są o stawienie się o godzinie 15:30 na kompleksie Orlik przy ul. Katyńskiej 3.