Reklama

Wypadek przed budynkiem Straży Pożarnej [FOTO]

01/02/2016 14:13

Przed godz. 14.00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Szeroką i Strażacką. Jedna osoba z obrażeniami została odwieziona do szpitala. Na miejscu ruch jest częściowo zablokowany. Policjanci pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności wypadku.

Według wstępnych ustaleń Policji, kierujący toyotą, wyjeżdżając z ulicy Szerokiej w lewo (w stronę Wojska Polskiego) nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu lewym pasem ruchu ulicą Sikorskiego w stronę ul. Nowogrodzkiej bmw, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowca toyoty na warszawskich tablicach rejestracyjnych został odwieziony karetką do szpitala.

- Obaj kierowcy byli trzeźwi. Zarówno kierowca, jak też pasażerowie bmw nie odnieśli obrażeń. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, ale w ciągu pół godziny droga powinna być już przejezdna - informuje podkom. Anna Mandziuk z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości