Tradycyjnie już przed balem maturalnym uczniowie i kadra pedagogiczna oraz przyjaciele Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży spotkali się na wystawie prac tegorocznych maturzystów. Po raz pierwszy wystawa miała miejsce w Domku Pastora, a zaraz po niej specjalnym autokarem uczniowie udali się na swoją studniówkę.
Studniówka w "Plastyku" miała dość kameralny charakter ze względu na niewielką liczbę maturzystów. Nie oznacza to jednak, że była gorsza od innych. Po podziękowaniach i okolicznościowych wystąpieniach dyrektor Lidia Radziwanowicz poprowadziła swoich wychowanków do tradycyjnego "Poloneza". Bal maturzystów zorganizowany został w jednej z sal bankietowych, a o oprawę muzyczną zadbał wynajęty didżej.
Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z wystawy prac i rozpoczęcia wczorajszej studniówki uczniów Liceum Plastycznego w Łomży.