Reklama

Zaatakowali na strychu.

30/07/2014 09:21

Na terenie jednej z kamienic w Łomży, w ubiegłą sobotę, dwóch młodych mężczyzn zaatakowało przebywającego na strychu 32-latka. Kopiąc go i okładając pięściami został przewrócony na ziemię. Sprawcy zabrali poszkodowanemu dwa telefony i pieniądze. 

Mężczyzna z licznymi złamaniami trafił do szpitala. Dzięki intensywnej pracy policjanci już kilkadziesiąt minut po zdarzeniu ustalili i zatrzymali jednego z podejrzanych o rozbój mężczyzn. Mundurowi odzyskali także skradzione telefony.

Zatrzymany 18-latek usłyszał już zarzuty i za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Drugi sprawca jest poszukiwany.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości