Na terenie jednej z kamienic w Łomży, w ubiegłą sobotę, dwóch młodych mężczyzn zaatakowało przebywającego na strychu 32-latka. Kopiąc go i okładając pięściami został przewrócony na ziemię. Sprawcy zabrali poszkodowanemu dwa telefony i pieniądze.
Mężczyzna z licznymi złamaniami trafił do szpitala. Dzięki intensywnej pracy policjanci już kilkadziesiąt minut po zdarzeniu ustalili i zatrzymali jednego z podejrzanych o rozbój mężczyzn. Mundurowi odzyskali także skradzione telefony.
Zatrzymany 18-latek usłyszał już zarzuty i za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Drugi sprawca jest poszukiwany.