Reklama

Żadnej bomby nie było.

22/07/2014 11:46

Blisko 160 osób zostało ewakuowanych dzisiaj z Urzędu Skarbowego, Prokuratury Okręgowej i Rejonowej w Łomży. Wszystko z powodu alarmu bombowego, który został ogłoszony w związku z e-mailami. Pracownicy wrócili już do swoich obowiązków.

Pomieszczenia zostały przeszukane przez specjalnie wyszkolonego do tego typu akcji psa. Nie znaleziono żadnych bomb ani podejrzanych pakunków. Teraz funkcjonariusze policji zbierają dowody.

Zgłoszenie o możliwej bombie w budynku łomżyńskiej prokuratury wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji o godzinie 8:40. Po godzinie 10 rozpoczęto także przeszukiwanie obu budynków Urzędu Skarbowego. Bomby miały wybuchnąć o godzinie 12:31.

Dwa alarmy w samej Łomży, a w całym województwie podlaskim 25. Głównie w urzędach skarbowych, prokuraturach i sądach. Za wywołanie fałszywego alarmu grozi do 8 lat więzienia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości