Termin nadsyłania memów, których zadaniem było wyśmianie Białegostoku w odpowiedzi na podobną twórczość wyśmiewającą Łomżę, upłynął o północy. Znamy zwycięzcę naszego konkursu! Nie jest nim co prawda Krzysztof Kononowicz, tylko autor mema, który wykorzystał w nim największą gwiazdę stolicy Podlasia.
Takich memów otrzymaliśmy dwa, w dodatku z bardzo podobnym zdjęciem. Zadecydował więc komentarz. Najbardziej spodobał nam się... O tym za chwilę.
Na nasz konkurs wpłynęło 20 memów. Postanowiliśmy więc podjąć subiektywną decyzję i nagrodzić ten, który najbardziej przypadł nam do gustu. Wiele innych także było pomysłowych, ale ten jeden spodobał nam się od pierwszego momentu. Cóż, siła osobowiści pana Krzysztofa, mimo upływu lat wciąż jest ogromna!
Ogłaszamy zatem wszem i wobec, że zwycięzcą naszego konkursu, który otrzyma w nagrodę cały kilogram solonych śledzi został nasz czytelnik o imieniu Damian za mema, w którym wykorzystał wizerunek byłego kandydata na prezydenta Polski i Białegostoku Krzysztofa Kononowicza i hasło "Od dzisiaj, moje śledziki, zakazuję Wam śmiać się z Łomży".

Ze zwycięzcą skontaktujemy się wkrótce w celu wręczenia nagrody.
Poniżej natomiast prezentujemy galerię wszystkich 20 memów, jakie stworzyliście i przysłaliście do naszej redakcji. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was mogą mieć swoich faworytów, ale cóż... Zwycięzca może być tylko jeden!
Warto dodać, że facebookowa strona "nienormalny Białystok" w dalszym ciągu śmieje się z Łomży i pojawiają się na niej wciąż nowe memy. Może sugestia najsławniejszego obywatela Białegostoku powstrzyma jej autorów?